Pildyti paraišką

Vardas
El. paštas
Telefonas
Paskolos suma
Paskolos terminas
 
 
Pradžia
Paskolos verslui
Apie mus
Kodėl verta?
Kontaktai
 
 

Verslo paskolos


Operatyvumas – pagrindinis verslo paskolos kredito unijoje “Sostinės kreditas” privalumas. Mes žinome, kad verslui svarbu greitis. Kai neturite laiko ilgiems formalumams, o pinigų reikia “čia ir dabar” – mes nedelsime. Atsakymą dėl kreditavimo turėsite per 24 valandas. Pinigus – per savaitę. 

Geros paskolų kainos! Paskolos verslui kredito unijoje “Sostinės kreditas” vos tik nuo 7 % metinių palūkanų. Maksimali palūkanų norma -  12 %. Paskolos išdavimo mokestis – 1 %. Su mumis nepatirsite jokių paslėptų mokesčių ir išlaidų. 
Taip pat dirbame su INVEGA, o tai reiškia, kad turite galimybę gauti valstybės kompensaciją į pusę sumokėtų palūkanų!

Paskolų grąžinimo terminas – net iki 15 metų! Jeigu Jūsų verslas reikalauja ilgalaikės investicijos, mes galime bendradarbiauti. Paskolas verslui teikiame ilgiems terminams, tad periodinės įmokos būna sąlyginai nedidelės. Jūsų verslas turės laiko augti!


Kaip gauti Paskolą?


Užpildykite trumpą paraiškos formą
Mes su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą
Pasirašome sutartį ir išmokame pinigus
     Kaip gauti paskolą?

Kredito unijoje “Sostinės kreditas” paskolą gauti galima greitai ir be didelių formalumų. Galite pradėti jau dabar:
• Tereikia užpildyti trumpą paraišką paskolai gauti. Tai truks vos keletą minučių.
• Kredito unijos paskolų vadybininkai peržiūrės Jūsų pateiktą informaciją. Netrukus su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą.
• Tarpusavyje suderinę salygas, pasirašysime sutartį mūsų buveinėje ir tą pačią dieną išmokėsime pinigus.

Visuomet dirbame operatyviai!
 
     

Klientų atsiliepimaiUAB “SI Baltic”Statome ir parduodame namus. Jau penkiarius metus naudojamės kredito unijos paslaugomis ir esame labai patenkinti.
 

IgnasKredito unija padėjo pradėti naują verslą. Paskolą davė tada, kai bankai užvėrė duris. Puiku, kai kredito įstaiga supranta tavo poreikius.
 

PranasUžsiimam prekyba. Laikas nuo laiko reikia apyvartinių lėšų. Sudarėme kredito linijos sutartį ir visuomet turime prieinamą finansinį šaltinį. Palūkanas mokame tik už faktiškai panaudotas lėšas.
 
 


paskolos

Sveiki,

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis.

Užsiimame verslo finansavimu: teikiamos verslo paskolos įmonių apyvartinėms lėšoms, galimas statybu finansavimas,o taip pat ir paskolos su invega garantijomis.

Paskolos verslui teikiamos atsižvelgiant į įmonės teikiamų paslaugų ar parduodamų prekių specifiką, paskolos sąlygas suderiname atsižvelgdami į kiekvieną klientą atskirai.